Mieszkania idą w górę


Odbicie od dna? Za rok ceny nowych lokali mogą wzrosnąć nawet o 10 procent - akcentuje "Rzeczpospolita".

Pierwsze dane makro od dłuższego czasu


Poranek zapowiadał kontynuację kilkudniowych wzrostów kursu EUR/USD. Główna para walutowa zaczęła dzień od poziomu 1,3733 i rosła do południa do wartości 1,3812.

Aktualności z rynków towarowych


Ropa naftowa znajduje wsparcie, ale jej ceny w najbliższym czasie mocno nie urosną. Metale przemysłowe mogą ponieść największe straty z powodu chińskiego zacieśniania, gdyż traderzy zastanawiać się będą jak długo potrwa ten proces i jaki będzie miał on wpływ na bieżącą aktywność gospodarczą.

Kanadyjczycy krążą wokół AIB, są zainteresowani M&T


Allied Irish Banks, który musi pozyskać miliardy euro na wzmocnienie swoich rezerw kapitałowych w ciągu najbliższych kilku lat, jest obiektem zaintersowania Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC) - podają anonimowe źródła.

DSS ma wyłączność negocjacyjną w prywatyzacji Kopalni Surowców Skalnych w Złotoryi


Dolnośląskie Surowce Skalne otrzymały od Ministerstwa Skarbu Państwa, na okres czterech tygodni, wyłączność negocjacyjną w procesie prywatyzacji Kopalni Surowców Skalnych w Złotoryi - poinformowała DSS w komunikacie.

znalezionych: 27504, strona 1 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się do wnętrza tłumaczeniach tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, nakłanianie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze sekretariat specjalizuje się w środku tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Odkąd wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi

tłumaczenia symultaniczne Poznań

także tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Krajowy. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń także ofertą na tłumaczenia symultaniczne również tłumaczenia ustne symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi plus tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne