Trzecia seria "Fringe" w telewizji Fox


Telewizja Fox zamówiła trzecią serię serialu "Fringe".

Poznaliśmy szczegóły urodzinowego koncertu krakowskiej formacji Thy Disease. 24 stycznia 2010 roku 10-lecie wraz z zespołem w klubie Rotunda świętować będą także m.in. Virgin Snatch i Sceptic. Grupa Vader wybiera się w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. W składzie brakuje jednak gitarzysty. Studio Sony rozpoczęło prace nad filmem "Anonymous"  w reżyserii Rolanda Emmericha. W rolach głównych udział wezmą min.: Rhys Ifans, Vanessa Redgrave, Derek Jacobi.W poprzednim odcinku tancerze stoczyli dopiero pierwszą z wielu bitew czekających ich w Tel Awiwie. Potem przyszedł czas na prawdziwą wojnę. Z jej zwycięzcami spotkacie się w programach na żywo. Dyrektor Instytutu Historii PAN Adam Manikowski oświadczył w poniedziałek, że nie ponosi winy za opóźnienie w przekazaniu Słownikowi Biograficznemu dotacji ministra kultury; odpowiedzialnością za tę sytuację obarcza wydawnictwo Universitas. Dyrektor Universitasu Andrzej Nowakowski uważa te zarzuty za absurdalne. Film rysunkowy, animacja 3D, gra światłocieniem i różnymi formami montażu, a nawet western - pomysły na teledysk do utworu Moby'ego "Mistake" mieliście bardzo różne. 10 najciekawszych propozycji wybraliśmy do drugiego etapu konkursu. Które z nich znajdą się w finale i zostaną zaprezentowane nowojorskiemu artyście - zależy teraz od Was!

Grupa Raz Dwa Trzy pracuje nad współczesną wersją utworu "Nie pytaj o Polskę" Republiki. Jeden z najbardziej znanych przebojów polskiej muzyki lat 80. zostanie wykonany podczas koncertu we Wrocławiu (23 kwietnia) w zupełnie nowej aranżacji.

Natalie Portman zagra główną rolę w filmie "Pride and Prejudice and Zombies", będącym ekranizacją powieści Setha Grahame-Smitha. Fińska formacja HIM nagrała siódmy studyjny album. Płytę - ponoć najbardziej rozerotyzowaną w karierze zespołu - promuje teledysk do utworu "Heartkiller", który możecie zobaczyć poniżej.

Whitney Houston rozpoczęła we wtorek, 15 kwietnia, brytyjską część swojej trasy koncertowej po tym, jak odwołała kilka występów z powodu choroby. Niektórzy krytycy muzyczni byli jednak zawiedzeni jej pierwszym po przerwie koncertem. Serwis Plejada.pl organizuje plebiscyt "Młoda Polska Muzyka". Możecie w nim zagłosować na najlepszy według Was młody zespół w naszym kraju. W środę, 28 kwietnia w pociągu relacji Gdańsk-Warszawa doszło do kradzieży złotego saksofonu Kena Vandermarka.Jubileuszowa, 25. gala wręczenia nagród dla najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych za nami! Brązowymi statuetkami - Wiktorami - uhonorowani zostali m.in. Artur Żmijewski, Anita Werner, Kuba Wojewódzki i Andrzej Grabowski. Pośmiertnie przyznano Supera Wiktora Specjalnego dla Jana Wejcherta, założyciela i lidera Grupy ITI. Prawnicy reżysera Romana Polańskiego złożyli we wtorek kolejną apelację, argumentując, że zakończenie trwającej od 33 lat sprawy sądowej jest w interesie wymiaru sprawiedliwości USA - poinformowała w środę AP. W przyszłym miesiącu odbędzie się druga edycja Rock Metal Fest. 19 grudnia Warszawie zagrają TSA, Acid Drinkers, Kat & Roman Kostrzewski, Hunter, Frontside, Turbo, Ceti, Rootwater, None i Carnal.

Helen Mirren za całokształt


Helen Mirren zostanie uhonorowana nagrodą za całokształt twórczości w dowód uznania za wkład w rozwój kinematografii.

Jay-Z pragnie współpracować z Cheryl Cole


Jay-Z chce pomóc Cheryl Cole w zrobieniu kariery w USA.

"Polaski nigdy nie zgodzi si na ekstradycj"


Roman Polaski, przebywajcy w areszcie w Szwajcarii, "nigdy nie zgodzi si na ekstradycj do Stanw Zjednoczonych" - owiadczy w czwartek, 19 listopada, jego adwokat Herve Temime, udzielajc wywiadu "Le Figaro", ktry ukae si w pitkowym numerze paryskiego dziennika.

Dokumentalistka czeka na proces


Uzbecka reżyserka Umida Achmedowa została oskarżona o oszczerstwo w związku z nakręconym przez nią filmem, dokumentującym obrzędy zaślubin w Uzbekistanie.

Dwayne Johnson w piątej odsłonie serii "Szybcy i wściekli"?


Dwayne Johnson ma szansę na rolę w piątej odsłonie serii "Szybcy i wściekli" - filmie "Fast Five".

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały na oko zestawić zarządzenie na kalandarze do wewnątrz naszej firmie. Nasza sprawa odkąd czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na temat stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny dodatkowo nieustannie na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice producent kalendarzy, zamówienia

druk kalendarzy

na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Cały na oko skonfigurować rozporządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty i wciąż na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice