Megan Fox nie zagra w trzeciej części "Tomb Raider"


Megan Fox nie skorzystała z propozycji zagrania w trzeciej części "Tomb Raider", by nie być porównywaną z Angeliną Jolie.

W związku z żałobą narodową, telewizja TVN zdjęła z ramówki dzisiejszy odcinek show "Taniec z gwiazdami". Wystawami "Sanja Iveković. Trening czyni mistrza" i "Polak, Żyd, artysta. Tożsamość a awangarda" Muzeum Sztuki w Łodzi rozpocznie w sobotę nowy sezon artystyczny. Wystawowe plany na najbliższy rok dyrekcja muzeum przedstawiła w czwartek na konferencji prasowej. Z powodu kłopotów zdrowotnych Toma Arayi, amerykańscy thrashmetalowcy ze Slayera odwołali swoje koncerty aż do kwietnia.Grupa Deftones pracuje nad nową płytą. Jeden z utworów Amerykanie zaprezentowali podczas koncertu w Portland. Cierpiący na raka aktor, reżyser i scenarzysta Dennis Hopper otrzymał własna gwiazdę na Hollywoodzkiej Alei Sław. Torsten Goods, wokalista i gitarzysta, wystąpi w sobotni wieczór w Warszawie podczas finałowego koncertu XV Międzynarodowego Festiwalu Plenerowego Jazz na Starówce.

Amerykańska diwa popu Whitney Houston poinformowała media, że jej trasa po Australii przebiega znakomicie. Tym samym gwiazda zaprzeczyła pogłoskom, jakoby podupadła na zdrowiu, a publiczność była niezadowolona z jej występów.

Gitarzysta Dave Navarro z grupy Jane's Addiction dołączył do grona gwiazd show-biznesu, które wsparły kampanię broniącej praw zwierząt organizacji PETA. Pomimo rozpadu zespołu, dziewczyny ze Spice Girls ciągle starają się promować. Planują stworzyć musical, który będzie pokazywany na West Endzie w Londynie. Co ciekawe nie zagrają samych siebie, lecz poszukają do tych ról nieznanych aktorek.

Słuchacze brytyjskiej rozgłośni radiowej XFM wybrali najlepszy radiowy singel ostatniej dekady. Poznaliśmy tytuł nowego albumu formacji Rotting Christ. Grecy zdradzili kolejne szczegółu "Aealo". Jessica Biel zagra jedną z głównych ról w komedii "F***ing Engaged". Aktorka zajmie się także produkcją filmu.Wokalistka Amelle Berrabah z zespołu Sugababes trafiła do szpitala. Internetowej premiery doczekał się zwiastun komedii "Dinner for Schmucks". 20. jubileuszowy Midzynarodowy Festiwal Filmowy rozpocz si w rod, 18 listopada, w Sztokholmie. O gwn nagrod, Brzowego Konia, zawalczy dzieo reyserki polskiego pochodzenia - mieszkajcej w Holandii Urszuli Antoniak.

Travolta dopinguje Australijczyków


Przygotowujący się po raz kolejny do roli ojca John Travolta zabrał swoją ciężarną żonę Kelly Preston i ich córkę Ellę do RPA, aby cała rodzina mogła obejrzeć ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej, która odbyła się 10 czerwca w słynnej dzielnicy Soweto w Johannesburgu.

Podopieczna Arcade Fire, Basia Bulat w Polsce


Kanadyjka polskiego pochodzenia, Basia Bulat wystąpi na początku grudnia w Krakowie i Warszawie.

Kolejna część składanki Castle Party


Dzięki wydawnictwu Big Blue Records ukazała się składanka "Castle Party 2010".

Sopot TOPtrendy Festiwal: zmiany organizacyjne


Festiwal Sopot TOPtrendy odbędzie się w tym roku w maju na sopockim Hipodromie. Zmiany związane są z remontem Opery Leśnej i Mistrzostwami Świata w piłce nożnej.

W naszej drukarni zamówisz najlepsze kalendarze Sosnowiec w Sosnowcu

Myslovitz: Praca wre


Zespół Myslovitz rozpoczął prace nad kolejną, dziewiątą płytą. Materiał demo został zarejestrowany na przełomie stycznia i lutego 2010 roku w Ustroniu.

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się do wnętrza tłumaczeniach tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, nakłanianie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze sekretariat specjalizuje się w środku tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Odkąd wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi

tłumaczenia symultaniczne Poznań

także tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Krajowy. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń także ofertą na tłumaczenia symultaniczne również tłumaczenia ustne symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi plus tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne