Nowy projekt Trenta Reznora


W sieci pojawiły się plotki, że Trent Reznor powołał do życia nowy projekt o nazwie How to Destroy Angels i współtworzy go z żoną, Mariqueen Maandig związaną wcześniej z West Indian Girl.

Amerykańska gwiazda pop, Britney Spears, rozwścieczyła Australijczyków. Podczas koncertów w tym kraju śpiewała z playbacku. Marcin Koszałka, Borys Lankosz i Xawery Żuławski to tegoroczni nominowani do Paszportu Polityki. Trwającemu w Krakowie festiwalowi OFF Plus Camera towarzyszy specjalny cykl filmowy "Don't knock the rock", który przybliża polskim widzom niezależne obrazy o muzyce rockowej. Dzikie życie gwiazd, narkotyki, seks, groupies – organizatorzy festiwalu zapewniają, że żadnego z wymienionych elementów nie zabraknie w tym cyklu filmów.Timbaland był pod tak wielkim wrażeniem Miley Cyrus, że porównał ją do... Justina Timberlake'a. W połowie czerwca na dwu koncertach w Polsce pojawi się lubiana nad Wisłą formacja Soulfly. W sieci pojawiła się mocno niecenzuralna zapowiedź nowego singla niemieckiej grupy Rammstein. Utwór nosi tytuł "Pussy", a w zajawce pojawiają się nagie panie z muzykami zespołu.

Anthony Peaks, bardziej znany jako raper Apache, zmarł z niewyjaśnionych przyczyn.

Ashley Greene dołączyła do obsady komedii "Butter".' Organizatorzy festiwalu Heineken Open'er 2010 poinformowali, że do grona zaproszonych na imprezę artystów dołączył także zespół Cypress Hill.

Natalie Portman ma noworoczne postanowienie - już nigdy nie zobaczymy aktorki nago w filmie. Muzycy zespołu Queen najprawdopodobniej pójdą w ślady Paula McCartneya czy The Rolling Stones i opuszczą wytwórnię EMI. To chyba jeden z najlepszych prezentów, jakie Elton John wraz ze swoim stałym partnerem Davidem Furnishem, mogli sprawić brytyjskim fanom: w sobotę (12 grudnia) otwierają drzwi do swojego sklepu "Out the Closet 2009" w londyńskim Covent Garden."Człowiek, który gapił się na kozy" to odjazdowa komedia o supertajnej, amerykańskiej jednostce wojskowej złożonej z żołnierzy posiadających zdolności paranormalne. W kinach film pojawi się 16 kwietnia. Obok takich gwiazd, jak: George Clooney, Jeff Bridges i Ewan McGregor, występuje w nim etatowy czarny charakter Kevin Spacey. Wokalista Robbie Williams przekonuje, że podczas występu w telewizyjnym programie "The X Factor", nie był pod wpływem narkotyków. W niedzielę, 8 listopada, Kino Polska była najchętniej oglądanym kanałem filmowym w Polsce.

Rkawiczka Michaela sprzedana


Bia rkawiczk Michaela Jacksona sprzedano za 350 tys. dolarw na organizowanej w Nowym Jorku aukcji rzeczy nalecych do artysty. Rkawiczk t Jackson nosi podczas wystpu w 1983 roku, w czasie ktrego prezentowa swj "ksiycowy krok".

Pierwszy raz rozstrzygnięto konkurs "Przecinek i kropka"


"Maleńkie Królestwo Królewny Aurelki" zwyciężyło w pierwszej edycji nowego konkursu na książkę dla dzieci "Przecinek i kropka" organizowanego przez Empik - ogłoszono w czwartek, pierwszego dnia 55. Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie.

Nagroda Cecila B. DeMille'a dla Martina Scorsese


Martin Scorsese odbierze w styczniu prestiżową nagrodę Cecila B. DeMille'a.

Gillian Anderson o trzeciej części "Z Archiwum X"


Gwiazda kultowej serii o zjawiskach nadprzyrodzonych nie wyklucza, że powstanie trzecia odsłona filmowego "Z Archiwum X".

Wszystko o van Goghu


Wszystkiego o Vincencie van Goghu (1853-1890) można się dowiedzieć na holenderskim portalu internetowym www.vangoghletters.org. Prezentowane są tam rezultaty wielkiego projektu badawczego, poświęconego temu wielkiemu malarzowi.

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się do wnętrza tłumaczeniach tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, nakłanianie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze sekretariat specjalizuje się w środku tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Odkąd wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi

tłumaczenia symultaniczne Poznań

także tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Krajowy. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń także ofertą na tłumaczenia symultaniczne również tłumaczenia ustne symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi plus tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne