BBC HD - nowy kanał telewizyjny w Polsce


Od 1 maja posiadacze pakietów HD w ramach telewizji nowej generacji n będą mogli oglądać nowy kanał telewizyjny BBC HD.

Koncert brytyjskiego wokalisty Pete'a Doherty'ego w Warszawie został odwołany. Mel Gibson weźmie udział w produkcji "How I Spent My Summer Vacation". Film, którego akcja kręcona będzie się w więzieniu w Veracruz, w Meksyku już wzbudza kontrowersje i protesty. We wrześniu tego roku na rynku pojawi się wyjątkowa edycja albumu "Vivaldi: The Four Season" w wykonaniu światowej sławy skrzypka Nigela Kennedy'ego. Reedycja została stworzona z okazji 20-tej rocznicy premiery krążka.26 i 27 lutego zespół Depeche Mode koncertami w DĂźsseldorfie zakończył światowe tournee "Tour Of The Universe". Fergie studiowała włoskie kino, przygotowując się do roli Saraghiny w filmie "Dziewięć". Piosenkarka przed pójściem na casting odrobiła zadanie domowe. "Mad Max: Fury Road", kolejna kontynuacja kultowego "Mad Maxa", zostanie zrealizowana w trójwymiarze.

Po komentarzu Dody na temat Sary May nie trzeba było długo czekać na ripostę śpiewającej blogerki. Poziom obu pań pozostawia sporo do życzenia...

Twierdząca do niedawna, że "Eurowizja to nieświeże, zgniłe, śmierdzące jajko" Sara May, sama postanowiła ubiegać się o udział w konkursie. Polski scenariusz filmowy "Dzień czekolady", autorstwa Jacka P. Bławuta, zdobył w Cannes międzynarodową Nagrodę ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego - dla twórcy najlepszego scenariusza z Europy Środkowej i Wschodniej.

Reaktywowana w marcu grupa Atari Teenage Riot zagra w Polsce. Twórcy digital hardcore'a wystąpią 11 września w krakowskiej Rotundzie. Użytkownicy klubu Alter Art dowiedzieli się w piątek rano, że pierwszą gwiazdą tegorocznej edycji Selector Festivalu będzie grupa Faithless. Poznaliśmy ceny biletów na nowy festiwal na mapie Polski - Open Mind Festival, który odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia w na stadionie Wysższej Szkoły Policji w Szczytnie.Już dziś do sprzedaży trafiło najnowsze wydawnictwo formacji Raz Dwa Trzy. Płytą "SkąDokąd" zespół przerywa kilkuletnie milczenie. Brytyjska wokalistka Amy Winehouse wyprowadziła z równowagi latynoskiego piosenkarza Enrique Iglesiasa. "Grzeszni i bogaci" przewidują apokalipsę. W trzecim odcinku Marjon musi odczytać właściwe numery loterii, a wciąż pozostaje w śpiączce. Jeśli wynik losowania nie zostanie ogłoszony, lud się zbuntuje. W tej sytuacji tylko Alfred może pomóc…

Pustki laureatem nagrody Grzegorza Ciechowskiego


Warszawska formacja Pustki jest tegorocznym laureatem Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. Kapituła nagrodziła Pustki "za doskonały poziom muzyczny i literacki płyt zespołu, ze szczególnym wyróżnieniem prób odczytania klasyki polskiej poezji w sposób odpowiadający duchowi naszych czasów"

Utwór naznaczony umieraniem


W ostatnich dniach często słyszymy utwór "Requiem d-moll (KV 626)" (lub po prostu "Requiem") - jedno z najwybitniejszych dzieł Mozarta.

Charlie Kaufman pracuje nad drugą częścią "Kung-Fu Pandy"


Charlie Kaufman dokonuje poprawek scenariusza filmu "Kung-Fu Panda: The Kaboom Of Doom".

Linkin Park: idzie nam świetnie, idzie nowe


Grupa Linkin Park nagrywa nowy album. Podczas sesji kapelę wspomaga ponownie Rick Rubin. Fani powinni spodziewać się zmian.

Thanks Jimi: Pobiją rekord?


Podczas próby bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa (1 maja na wrocławskim Rynku) uczestnicy zagrają wspólnie aż osiem rockowych klasyków.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały na oko zestawić zarządzenie na kalandarze do wewnątrz naszej firmie. Nasza sprawa odkąd czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na temat stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny dodatkowo nieustannie na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice producent kalendarzy, zamówienia

druk kalendarzy

na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Cały na oko skonfigurować rozporządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty i wciąż na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice