Wciąż nie wierzy w jego śmierć


Kelly Jones z grupy Stereophonics jest w szoku po nagłej śmierci Stuarta Cable, byłego perkusisty zespołu. Lider formacji miał spotkać się ze zmarłym w dzień jego śmierci.

Lady GaGa chciałaby zobaczyć Davida Walliamsa w swoim najnowszym teledysku. Do sieci trafił właśnie kolejny klip, którego twórcą był Heath Ledger. Roman Polański zaproponował polski tytuł dla swojego najnowszego filmu!Dalszy ciąg przygody szóstki przyjaciół, którzy pomimo wkroczenia w etap dorosłości nie potrafią się w nim odnaleźć. Każdy z 30-minutowego odcinka opowiada historię, której bohaterami są Monica, Rachel, Phoebe, Joey, Chandler i Ross - mieszkańcy Nowego Jorku. Szósty sezon "Przyjaciół" od 9 marca na antenie TVN 7. Francuski thriller "Un prophete" jest nominowany aż w sześciu kategoriach do Europejskich Nagród Filmowych. Laureatów poznamy 12 grudnia - informuje "Variety". Daniel Radcliffe nie jest zainteresowany rolą Bilbo Bagginsa w filmie "Hobbit".

"Znacie moją historię" - rzucił w trzech słowach pod koniec koncertu w Warszawie Brian "Head" Welch. Rzeczywiście, były gitarzysta grupy Korn, bardziej zajmował się muzyką, niż religijną agitacją.

Zespół Lacrimosa opublikował w internecie nowy teledysk. W paryskiej Filmotheque du Quartier Latin trwa retrospektywa filmów Krzysztofa Zanussiego. Polski reżyser spotkał się z francuskimi widzami w sobotę, 10 kwietnia, przy okazji seansu "Suplementu" i w niedzielę, 11 kwietnia, po projekcji filmu "Persona non grata".

Pierce Brosnan do tej pory nie zobaczył Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda, ponieważ za każdym razem, kiedy próbuje obejrzeć film "Quantum Of Solace", coś mu w tym przeszkadza. 19. Oglnopolski Festiwal Mediw "Czowiek w Zagroeniu" rozpocz si w rod, 18 listopada, w odzi. W tym roku o Grand Prix - statuetk Biaej Kobry - ubiegaj si twrcy 37 filmw dokumentalnych. W konkursie startuje rwnie 17 reportay radiowych. 1 lipca w klubie Wytwórnia w Łodzi pojawi się grupa The Manhattan Transfer. Koncert zainauguruje III Letnią Akademię Jazzu.Raper 50 Cent uważa, że nagrodami Grammy rządzą nieformalne układy między wytwórniami a organizatorami imprezy. Producenci są coraz bliżej skompletowania obsady "Fright Night". W filmie wystąpi młoda brytyjska aktorka Imogen Poots znana polskim widzom z horroru "28 tygodni później". Kampania prezydencka nabiera tempa - w sieci pojawił się teledysk grupy 2Sisters do wyborczej piosenki "Są nas miliony".

Hurt: wernisaż ilustrujący album


Prace Joanny Gniady, ilustrujące najnowszą płytę Maćka Kurowickiego i zespołu Hurt "Wakacje i prezenty", zostaną wystawione we wrocławskiej Kalaczakra Gallery & Coffee.

Filmowa autobiografia Williama Shatnera


Aktor zajmie się realizacją filmu o samym sobie. Gwiazdor "Star Treka" stanie za kamerą autobiograficznego projektu.

R. Kelly wyda ostatni album Jacksona?


R. Kelly chce ukończyć i wydać płytę, nad którą pracował przed śmiercią Michael Jackson.

Projekt "Wyjść poza mrok"


Nowohucka Biblioteka Publiczna w Krakowie w 2009 roku realizuje projekt skierowany do osób niewidomych, niedowidzących oraz seniorów z dysfunkcją wzroku pn. "Wyjść poza mrok" – informacja i edukacja. Jego celem jest rozszerzenie usług bibliotecznych o książki mówione i wydane dużym drukiem, udostępniane w nowopowstałym Oddziale Książki Mówionej w Filii 4 w os. Zgody 7.

Wygrał z rakiem, wraca do zdrowia


Adam Yauch z Beastie Boys wraca do zdrowia po wygranej batalii z rakiem.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały na oko zestawić zarządzenie na kalandarze do wewnątrz naszej firmie. Nasza sprawa odkąd czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na temat stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny dodatkowo nieustannie na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice producent kalendarzy, zamówienia

druk kalendarzy

na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Cały na oko skonfigurować rozporządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty i wciąż na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice