Will Ferrell u twórcy reklam


Will Ferrell ("Ostrza chwały") zagra główną rolę w niskobudżetowym filmie Dana Rusha, "Everything Must Go". Będzie to reżyserski debiut twórcy, który do tej pory zajmował się głównie realizacją reklam telewizyjnych.

"Titanic" ponownie trafi na ekrany kin. Tym razem w wersji 3D - poinformował reżyser James Cameron. "Black Sands" to tytuł czwartego albumu Simona Greena lepiej znanego jako Bonobo. Artysta zamieścił w sieci pierwszy fragment płyty. Polsko-niemiecki dokument "Królik po berlińsku" Bartka Konopki i Piotra Rosołowskiego znalazł się na tzw. liście skróconej do oscarowych nominacji w kategorii "najlepszy krótometrażowy dokument".Andrzej Seweryn obejmie od września stanowisko Dyrektora Teatru Polskiego w Warszawie. Już teraz zapowiada premiery na kolejne dwa sezony. Kilka programów TVP Kultura, których emisja została zawieszona z powodów ekonomicznych, wracają na antenę. Będą to m.in. "Trzeci punkt widzenia" i "Tygodnik kulturalny" - poinformował dyrektor anteny Krzysztof Koehler. Film o grupie "The Runaways" zachęcił wokalistkę Cherie Currie do ponownego zmierzenia się z własną autobiografią.

Juliette Lewis "Terra Incognita", The End Records 9/10

Była jurorka amerykańskiego "Idola", piosenkarka Paula Abdul, poinformowała za pośrednictwem portalu Twitter, że w przyszłym miesiącu poprowadzi tegoroczną edycję "koncertu diw" - VH1 Divas. Do sieci trafił teledysk grupy Muse do utworu "Neutron Star Collision (Love Is Forever)", który promuje najnowszy film z sagi "Zmierzch" pod tytułem "Zaćmienie".

Nowojorski gwiazdor rapu, Jay-Z, przygotowuje się do premiery nowej, już jedenastej studyjnej płyty "The Blueprint 3". Artysta nie ma wątpliwości, że jest najważniejszą postacią w świecie hip-hopu i przekonuje, że jeszcze nie raz wszystkich zadziwi. Brytyjska kapela The Rolling Stones zajęła pierwsze miejsce na liście najdroższych wykonawców, jeśli chodzi o prywatne koncerty. Sumę 5 milionów funtów Stonesi zgarnęli podczas zamkniętej imprezy weselnej w Stanach Zjednoczonych w 2002 roku. Od 25 kwietnia do obsady serialu "Nowa" dołącza aktorka Anna Czartoryska. Zagra fotoreporterkę Ewę Kalitę, a zarazem przyjaciółkę głównej bohaterki Ady Mielcarz, w tej roli Justyna Schneider.Cierpiący na raka aktor, reżyser i scenarzysta Dennis Hopper otrzymał własna gwiazdę na Hollywoodzkiej Alei Sław. Utwory Fryderyka Chopina zagra na 100 fortepianach stu młodych pianistów: 99 dzieci z Chin oraz jeden Polak. Wyjątkowy koncert, o nazwie "Chopin Lives", odbędzie się 29 sierpnia na placu Piłsudskiego w Warszawie. Święcący triumfy w latach 90. żeński zespół Spice Girls wkrótce ponownie zjednoczy siły na potrzeby musicalu na londyńskiej West Endzie. Geri Halliwell, jedna z wokalistek grupy, pragnie przenieść historię niespodziewanego sukcesu zespołu na deski teatru w dwugodzinnym spektaklu.

Edyta Górniak: będzie płyta


Gościem niedzielnego wydania programu "Dzień Dobry TVN" była Edyta Górniak. Wokalistka opowiedziała o swoich zawodowych planach na najbliższy jubileuszowy rok – mija bowiem 20 lat od jej scenicznego debiutu.

Pierwszy longplay Lali Puna od sześciu lat


1 kwietnia ukaże się nowy album grupy Lali Puna. Dzieło nosi tytuł "Our Inventions".*

Stone Temple Pilots znów szybują... na razie ostrożnie


Znak pokoju na okładce nowego, imiennego albumu Stone Temple Pilots, mówi wiele o obecnej kondycji kwartetu weteranów rocka. W szczególności wskazuje on na utrzymujący się stan odprężenia, który w 2008 roku - roku reaktywacji zespołu po sześciu latach w rozsypce - stał się znakiem rozpoznawczym czterech muzyków. "To było jak powrót do domu" - powiedział wówczas gitarzysta Dean DeLeo.

Kanye West pracuje


Kanye West zapowiadał niedawno, iż planuje na pewien czas wycofać się z show-biznesu. Najwidoczniej nieco już odpoczął i nabrał sił, bowiem przymierza się do wydania nowego albumu.

"Dzień niepodległości 2" bez Willa Smitha?


Roland Emmerich, reżyser "Dnia niepodległości" ma problem z nakręceniem kolejnej części hitu z 1996 roku, ponieważ nie wyobraża sobie jej bez Willa Smitha, a studio Fox nie chce zatrudnić aż tak drogiego aktora.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały na oko zestawić zarządzenie na kalandarze do wewnątrz naszej firmie. Nasza sprawa odkąd czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na temat stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny dodatkowo nieustannie na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice producent kalendarzy, zamówienia

druk kalendarzy

na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Cały na oko skonfigurować rozporządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty i wciąż na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice