"Mam talent!": bracia Legun i Patenciarz w wielkim finale


Bracia Marcel i Nikodem Legunowie oraz Patenciarz zostali finalistami drugiej edycji programu "Mam talent!".

Amerykański magazyn "Variety" już dawno zaliczył ją do grona najbardziej obiecujących światowych aktorek. Jednak teraz, po tytułowej roli w kinowej "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona, kariera 20-letniej Mii Wasikowskiej na pewno nabierze rozpędu. Amerykańska wokalistka Whitney Houston zawodzi fanów podczas trwającej obecnie trasy koncertowej po Australii. Podczas występu w Sydney część publiczności wyszła z koncertu! Amerykańska gwiazda pop, Britney Spears, rozwścieczyła Australijczyków. Podczas koncertów w tym kraju śpiewała z playbacku.Zdjęcia do filmu "Wygrany" w reż. Wiesława Saniewskiego, z Januszem Gajosem i Pawłem Szajdą w rolach głównych, rozpoczęły się w piątek we Wrocławiu i potrwają do końca maja. Wcześniej ekipa pracowała w Warszawie. Film to wspólna produkcja Polski i USA. W listopadzie ruszają zdjęcia do nowego filmu Darrena Aronofsky'ego "Black Swan", w którym będziemy mogli podziwiać baletowe wyczyny Mili Kunis. Michael Fassbender, jeden z bohaterów filmu Quentina Tarantino "Bękarty wojny", gra główną rolę w filmie Andrei Arnold "Fish Tank". U boku aktora, w przejmującej opowieści o dorastaniu, występuje debiutująca na ekranie Katie Jarvis.

W listopadzie do rąk fanów "The Singles Collection" Britney Spears. Zestaw wzbogaci premierowe nagranie "3".

Film "Beats of Freedom" to opowieść o polskim rocku, o czasach i rzeczywistości, w której się rodził i dojrzewał. Obraz trafi do kin 12 marca, a tydzień wcześniej będzie można kupić płytę z jego ścieżką dźwiękową, na której usłyszeć można muzykę m.in. Czesława Niemena, zespołów Brygada Kryzys, Maanam, Dezerter, Kult, Perfect, Republika, TSA, Tilt, Turbo, Klan i wielu innych. Jesienne propozycje krakowskiego klubu Kawiarnia Naukowa, to m.in. koncert amerykańskiej grupy Ear Pwr, szwedzkiego The Forest&The Trees oraz reprezentantów polskiej sceny Indigo Tree, Towarów Zastępczych i NeLL.

Film "Disco robaczki" przyciągnął do kin już ponad pół miliona widzów. Francis Ford Coppola nie lubi dużych produkcji filmowych Grupa Levinhurst, w skład której wchodzi dwóch członków oryginalnego składu legendranej formacji The Cure: Lol Tolhurst i Michael Dempsey zagra w Warszawie. Koncert odbędzie się 10 marca w klubie Progresja i będzie częścią europejskiej trasy promującej najnowszy album zespołu "Blue Star", którego premiera jest przewidziana na 2 lutego.Nadchodzą trudne czasy dla Mandaryny, Kombii, Natalii Lesz i innych. Sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu pracuje nad ustawą, która ureguluje kwestię playbacku. W warszawskim Etnokinie odbędzie się kolejny cykl polskich filmów z angielskimi napisami zatytułowany Polish Films in English in Etnokino. Tym razem będzie można zobaczyć klasyczne filmy z udziałem Jerzego Stuhra. 18 listopada w klubie Stodoła pojawi się grupa Acid Drinkers. Tym razem Kwasożłopy zagrają we wzmocnionym składzie z byłymi muzykami, Litzą i Perłą.

Whoopi Goldberg wie, kto ma ją zagrać


Aktorka chciałaby, aby Gabourey Sidibe zagrała ją w filmie o jej życiu.

Plus Camerimage: odważna rola Colina Firtha i rudowłosa kusicielka Karolina Gruszka


Ulubieniec kobiet na całym świecie w roli mężczyzny rozpaczającego po śmierci ukochanego... Rudowłosa piękność, która staje się przyczyną krwawej zbrodni. Poniedziałek na Plus Camerimage upłynął pod znakiem wielkich namiętności i emocji: miłości, pożądania i rozpaczy. Temu wszystkiemu towarzyszyła porywająca muzyka.

Literatura a sztuka wyboru


Subiektywny przegląd prasy zagranicznej.

Osada Vida i koszmarne sny


Pochodząca z Piekar Śląskich grupa Osada Vida przygotowała teledysk do tytułowego utworu z ostatniej płyty. Klip do "Uninvited Dreams" możecie zobaczyć tylko u nas!

Stuhr poznał Willisa osobiście


Na imprezie promującej w Warszawie wódkę Sobieski, gościem honorowym był Bruce Willis. Galę prowadził Maciej Stuhr, który miał okazję poznać gwiazdora osobiście.

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się do wnętrza tłumaczeniach tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, nakłanianie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze sekretariat specjalizuje się w środku tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Odkąd wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi

tłumaczenia symultaniczne Poznań

także tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Krajowy. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń także ofertą na tłumaczenia symultaniczne również tłumaczenia ustne symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od momentu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi plus tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne