"Mam talent!": bracia Legun i Patenciarz w wielkim finale


Bracia Marcel i Nikodem Legunowie oraz Patenciarz zostali finalistami drugiej edycji programu "Mam talent!".

Z okazji sobotniego - 22 maja - koncertu brytyjskiej formacji The Prodigy w Warszawie, przypominamy o zjawisku zwanym muzyką rave. Zjawisku, z którego The Prodigy wykiełkowali, a które ze względu na kontrkulturowe znaczenie porównywane jest do punkrockowej rewolucji z 1979 roku. Brytyjski dramat "Była sobie dziewczyna" z odkryciem roku Carey Mulligan, nagrodzony francuskim Cezarem dokument "Plaże Agnes" oraz "Twój na zawsze" z gwiazdorem "Zmierzchu" - Robertem Pattinsonem to najważniejsze premiery tygodnia. "By The Sword" to tytuł pierwszego singla promującego solową płytę Slasha. Słynnego gitarzystę wspiera w tym utworze Andrew Stockdale z Wolfmother, a u nas możecie już zobaczyć teledysk do tego nagrania.Jeden z najbardziej uznanych współczesnych duńskich reżyserów, Thomas Vinterberg, został członkiem Jury Konkursu Głównego na festiwalu Off Plus Camera 2010. Premiera albumu Mademoiselle Karen "Attention!" odbędzie się już w najbliższy poniedziałek. Płytę promują równocześnie dwie piosenki "Regarde Moi" i "Ouaf Ouaf". Prezydent Barack Obama nie może poszczycić się sympatią aktorki Angeliny Jolie. "Ona go nienawidzi" - powiedziała osoba bliska ambasadorce dobrej woli ONZ.

Kyst, formacja powstała w Norwegii a obecnie rezydująca w Sopocie, szykuje się do wydania długogrającego debiutu. Krążek "Cotton Touch" planowany jest na październik.

Polski scenariusz filmowy "Dzień czekolady", autorstwa Jacka P. Bławuta, zdobył w Cannes międzynarodową Nagrodę ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego - dla twórcy najlepszego scenariusza z Europy Środkowej i Wschodniej. W październiku 2012 r. w Katowicach otwarte zostanie Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka - jedyna podobna w Polsce wspólna inwestycja dwóch dużych uczelni: Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Ekonomicznej w Katowicach - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele władz uczelni.

Angelina Jolie najprawdopodobniej wcieli się w Kleopatrę w nowym filmie, opowiadającym historię legendarnej egipskiej królowej. Zobacz wideoklipy Radiohead na stronach INTERIA.PL! 3 września widzowie weneckiego festiwalu mogli zobaczyć dwa kolejne filmy konkursowe: "The Road" Johna Hillcoata i "Life During Wartime" Todda Solondza. Wśród pozostałych propozycji sporym zainteresowaniem cieszył się dokument poświęcony Silvio Berlusconiemu.Album "Tonight" Savage (czyli Roberto Zanettiego, nazywanego królem italo disco), czekał aż 25 lat, aby ukazać się na wydanej oficjalnie płycie kompaktowej. Artystka postanowiła wspomóc talentem nowy, niezależny zespół Sali. Grupa LCD Sound System nagrała przeróbkę piosenki Alana Vegi z Suicide.

Jay-Z wspomógł Fabolousa w nowym singlu


Amerykański raper Fabolous zaprezentował kolejny singiel ze swojej bestsellerowej płyty "Loso's Way".

Will Ferrell u twórcy reklam


Will Ferrell ("Ostrza chwały") zagra główną rolę w niskobudżetowym filmie Dana Rusha, "Everything Must Go". Będzie to reżyserski debiut twórcy, który do tej pory zajmował się głównie realizacją reklam telewizyjnych.

Od soboty wystawa "Uroda portretu" na Zamku Królewskim


Dzieła najwybitniejszych polskich malarzy, m.in. Marcina Kobera, Józefa Pankiewicza, Jacka Malczewskiego, Stanisława Wyspiańskiego i Stanisława Ignacego Witkiewicza będzie można od soboty zobaczyć na nowej wystawie pt. "Uroda portretu. Polska od Kobera do Witkacego" w Zamku Królewskim w Warszawie.

Nowy album Markusa Schultza


Niebawem będziemy mieli okazję posłuchać nowego albumu Markusa Schultza - gwiazdy tegorocznej edycji Sunrise Festival w Kołobrzegu.

Jeśli chcesz gdzieś zorganizować wycieczkę to najlepsze przewozy autokarowe zaoferuje ci ten przewoźnik

Doda będzie z tym walczyć!


Wokalistka na oficjalnej stronie internetowej odniosła się do kontrowersyjnych komentarzy dotyczących Biblii.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały na oko zestawić zarządzenie na kalandarze do wewnątrz naszej firmie. Nasza sprawa odkąd czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na temat stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny dodatkowo nieustannie na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice producent kalendarzy, zamówienia

drukarnia kalendarzy

na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Cały na oko skonfigurować rozporządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty i wciąż na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice