Doda będzie z tym walczyć!


Wokalistka na oficjalnej stronie internetowej odniosła się do kontrowersyjnych komentarzy dotyczących Biblii.

Brytyjska wokalistka Corinne Bailey Rae uważa, że ułomność Steviego Wondera (jest niewidomy od urodzenia) pomogła mu uniknąć zgubnych skutków sławy i pozostać sobą. Jedynym sukcesem Polaków podczas tegorocznej, 67. gali rozdania Złotych Globów, był... olśniewający wygląd naszej rodaczki - Alicji Bachledy-Curuś, która na prestiżową uroczystość przybyła w towarzystwie swojego partnera, Colina Farrella. Nowy singiel Kylie Minogue zatytułowany "All the Lovers" ukaże się 28 czerwca nakładem Parlophone. Tydzień później, 5 lipca, do sklepów trafi najnowszy studyjny album wokalistki "Aphrodite".W sierpniu cybernetyczni metalowcy z amerykańskiej grupy Fear Factory zagrają na dwu koncertach w Polsce. Małgorzata Kożuchowska i Piotr Adamczyk grają główne role w sztuce "Księżniczka na opak wywrócona". Premiera spektaklu odbyła się w niedzielę, 25 kwietnia, na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. Bartosz Konopka, twórca słynnej "Ballady o kozie", zrobił kolejny niezwykły dokument, w którym wydarzenia pokazane są z perspektywy zwierząt. Jego "Królik po berlińsku" rozpoczął właśnie walkę o nominację do Oscara. O swoich szansach młody twórca opowiada w rozmowie z INTERIA.PL.

Szokującą opowieść na temat dzieciństwa Michaela Jacksona snuje dawny przyjaciel gwiazdora - rabin Shmuley Boteach. Ojciec Joseph nie tylko bił syna, ale także znęcał się nad nim psychicznie - powtarzał mu m.in. że jest brzydki.

Alternatywna grupa Pustki na koniec wakacji zaplanowała sobie miesięczny urlop, ale jeszcze przed nim przygotowała teledysk do utworu "Nuda" z ostatniej płyty "Koniec kryzysu". Efekty możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL! Jeden z najsłynniejszych hiphopowców, współtwórca duetu Gang Starr, Guru, zapadł w śpiączkę - poinformowały amerykańskie media.

Znany jest ostatni zagraniczny zespół, który uświetni jubileuszową edycję Festiwalu w Jarocinie (16-18 lipca)! Będzie to brytyjska formacja Gallows, jedna z najważniejszych kapel na angielskiej scenie hardcore-punk. Little Boots chętnie dołączyłaby do grupy Sugababes. W serwisie Muzyka.onet.pl dostępny jest najnowszy teledysk Ani Dąbrowskiej, który powstał do coveru "Bang Bang". Nagranie trafi na zapowiadany krążek artystki zatytułowany "Ania Movie".Po 10-letniej przerwie Christopher Walken wraca na nowojorską scenę. Aktor wystąpi w czarnej komedii "A Behanding in Spokane". Blues-rockowi The Dead Weather, taneczny Fat Boy Slim, gitarowi Wild Beasts i pochodzący z Afryki Die Antwoord to kolejne gwiazdy tegorocznej edycji gdyńskiego Open'er Festival. 19 października ukaże się nowy album zespołu Rammstein, "Liebe Ist Für Alle Da". Zestaw dostępny będzie w specjalnym boksie z niecodziennymi dodatkami.

Elizabeth Taylor zachwycona "This Is It"


Elizabeth Taylor, serdeczna przyjaciółka Michaela Jacksona, jest pod wielkim wrażeniem filmu "This Is It".

Szpilki i wymyślne kreacje


Karolina Gorczyca, odtwórczyni głównej roli w filmie Krzysztofa Langa "Miłość na wybiegu", opowiada o modzie i swoich ulubionych komediach romantycznych.

Rockman zaatakowany na scenie. Film!


Podczas koncertu w Mediolanie słynny gitarzysta Slash został zaatakowany przez rozentuzjazmowanego fana. Zarejestrowany przez osobę z publiczności incydent możecie zobaczyć poniżej.

Nie będzie cyklu płyt o stanach USA Sufjana Stevensa


Sufjan Stevens zrezygnował z planów nagrania cyklu płyt o wszystkich stanach USA.

Channing Tatum planuje nakręcić dokument o sobie.


Aktor chce sprawdzić jak jego popularność oddziałuje na płeć piękną.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały na oko zestawić zarządzenie na kalandarze do wewnątrz naszej firmie. Nasza sprawa odkąd czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na temat stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny dodatkowo nieustannie na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice producent kalendarzy, zamówienia

druk kalendarzy

na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Cały na oko skonfigurować rozporządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty i wciąż na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice