Jay-Z wspomógł Fabolousa w nowym singlu


Amerykański raper Fabolous zaprezentował kolejny singiel ze swojej bestsellerowej płyty "Loso's Way".

Szymon Majewski powiększa swój zespół. Producenci programu "Szymon Majewski Show" zapraszają aktorów-parodystów i aktorów komediowych do udziału w castingu. Lily Allen postanowiła skończyć ze śpiewaniem, ponieważ nie ma tematów na nowe piosenki. Na konferencji prasowej zorganizowanej z okazji premiery filmu fabularnego, opowiadającego o rodzinie Sophii Loren, znana aktorka we łzach mówiła o swoim życiu. Obraz zostanie nadany we włoskiej telewizji RAI w niedzielę (14 marca) i poniedziałek (15 marca).Muzyk Mark Linkous, znany z działalności w zespole Sparklehorse, popełnił samobójstwo - poinformował magazyn "Rolling Stone". Dziesięć produkcji, wśród nich "Avatar" i "The Hurt Locker. W pułapce wojny", walczyć będzie w tym roku o Oscara za najlepszy film. Szansę na statuetkę mają też Polacy - za krótkometrażowy dokument "Królik po berlińsku" w reżyserii Bartka Konopki. O filmie science-fiction, który zamierzał zrealizować razem z Ryszardem Kapuścińskim, i zadaniu stojącym przed twórcami filmów dokumentalnych: redefiniowaniu granicy między rzeczywistością a fikcją - mówił w piątek w Warszawie wybitny niemiecki reżyser Werner Herzog.

Thriller psychologiczny "Wyspa Tajemnic" w reżyserii Martina Scorsese miał w sobotę, 13 lutego, swoją światową premierę w Berlinie. To już czwarty film reżysera, w którym zagrał Leonardo DiCaprio.

Fabryka Zespołów i Fundacja WOŚP oficjalnie odgwizdują rozpoczęcie kolejnej edycji eliminacji do przyszłorocznego Przystanku Woodstock. Megan Fox dostała propozycją zagrania tytułowej bohaterki w filmie "Red Sonja".

Autorzy jednego z najlepszych polskich debiutów ostatnich lat - duet Niwea rozpoczyna trasę koncertową. Weterani brytyjskiego rocka z grupy Status Quo zostali uznani drugi raz pod rząd za "najciężej pracujący" zespół w Wielkiej Brytanii. Gry komputerowe, orkiestra symfoniczna oraz kilkudziesięcioosobowy chór połączone w całość - mega widowisko Video Games Live nareszcie w Polsce.Amerykańska gwiazda kina Anne Hathaway ("Diabeł ubiera się u Prady", "Tajemnica Brokeback Mountain") ogłosi tegoroczne oscarowe nominacje. W najbliższy poniedziałek do sklepów trafia nowy longplay Stone Temple Pilots. Z imiennym albumem można jednak zapoznać się już teraz. II Festiwal Tradycji i Awangardy Muzycznej "Kody" odbędzie się w Lublinie od 15 do 22 maja.

O.S.T.R. wyda płytę "Tylko dla dorosłych"


Fani łódzkiego rapera i producenta O.S.T.R.-a już na początku 2010 roku doczekają się kolejnej płyty.

Nowe Coldplay przed jeszcze Bożym Narodzeniem


Grupa Coldplay pracuje ścisłej tajemnicy nad piątym albumem, który ukaże się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Wystawa ku czci Kurosawy


Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie uczci wystawą 100-lecie urodzin wybitnego japońskiego reżysera Akiry Kurosawy. Na ekspozycji prezentowanej od 16 marca będzie można obejrzeć m.in. osobiste pamiątki Andrzeja Wajdy ze spotkania z japońskim reżyserem..

Gal Gadot w serialu "The Beautiful Life"


Gal Gadot dołączyła do obsady nowego serialu "The Beautiful Life".

Filmoteka Narodowa zdobyła cenny film o Tadeuszu Kościuszce


Zrealizowany w 1913 r. film fabularny "Kościuszko pod Racławicami" trafił do zbiorów polskiej Filmoteki Narodowej. Przekazała go osoba prywatna. To bardzo cenny film - ocenił w czwartek dyrektor filmoteki, prof. Tadeusz Kowalski.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały na oko zestawić zarządzenie na kalandarze do wewnątrz naszej firmie. Nasza sprawa odkąd czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na temat stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny dodatkowo nieustannie na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice producent kalendarzy, zamówienia

druk kalendarzy

na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Cały na oko skonfigurować rozporządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty i wciąż na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice