Najbardziej przepacany aktor


Aktorowi komediowemu Willowi Ferrellowi moe nie by do miechu - zaj pierwsze miejsce na licie Najbardziej Przepacanych Gwiazd Hollywood, przygotowanej przez magazyn "Forbes".

Organizatorzy festiwalu Rock In India zaszokowali fanów ciężkiego grania, kiedy na tegoroczną edycję w roli głównych gwiazd zaprosili.... boysband Backstreet Boys i popowego wokalistę Richarda Marxa! Julia Volkova, połowa duetu t.A.T.u., zdradziła kilka informacji na temat swojego solowego projektu. Grupa Deftones kończy prace nad nowa płytą. Według najnowszych, nieoficjalnych jeszcze doniesień, dzieła należy spodziewać się w lutym 2010 roku.Decyzją Jury, tegoroczna nagroda Bursztynowego Słowika przypadła Gabrielli Cilmi z kolei Słowik Publiczności powędrował w ręce Oceany. Były basista Arctic Monkeys na stałe dołączył do grupy Reverend & The Makers. Wzmogły się pogłoski na temat złego stanu zdrowia i psychiki Susan Boyle po tym, jak Szkotka odwołała swój przylot do Australii.

Nowy teledysk Lady GaGa do piosenki "Bad Romance" błyskawicznie znalazł się na szczycie listy klipów najczęściej odtwarzanych na naszych stronach. Zapraszamy do obejrzenia materiału z planu!

Kazania bł. ks. Jerzego Popiełuszki przeczyta w niedzielę w poznańskiej Bazylice Archikatedralnej Adam Woronowicz. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Verba Sacra Modlitwy Katedr Polskich. Lady GaGa coraz gorzej znosi trudy trasy koncertowej. W czwartek, 14 stycznia, tuż przed wyjściem na scenę miała problemy z oddychaniem. Koncert został odwołany.

W wywiadzie udzielonym serwisowi Muzyka.onet.pl, Tomasz Budzyński zdradził, że ma już koncepcję nowej płyty Trupiej Czaszki. "Muszę koniecznie nagrać ten album" - powiedział. Debra Messing dołączyła do obsady nowego serialu komediowego telewizji ABC. Nia Vardalos dołączyła do obsady komedii z Tomem Hanksem i Julią Roberts "Larry Crowne".We wtorek, 20 kwietnia ukaże się dwupłytowy album "Folkowo" – składanka z okazji pięciolecia Festiwalu Muzyki Folkowej Folkowo w Ostródzie. W sieci pojawił się najnowszy, nie publikowany wcześniej utwór grupy Justice. Wystawy, spektakle, koncerty, projekcje filmów - złożą się na obchody 125. rocznicy urodzin Stanisława Ignacego Witkiewicza oraz 25. rocznicy powstania teatru jego imienia. Jubileusz zainauguruje "Korowód a la Witkacy", który w środę przejdzie zakopiańskimi Krupówkami.

Kompozycje Gershwina będą dokończone


Brian Wilson, założyciel grupy Beach Boys, pracuje nad swoim nowym albumem. Na krążku mają znaleźć się niedokończone kompozycje George'a Gershwina, które Wilson zamierza dopracować.

"Wall Street 2" przesunięte


Premiera "Wall Street: Pieniądz nie śpi" została przesunięta o sześć miesięcy. Film trafi do kin dopiero we wrześniu - zadecydowali szefowie 20th Century Fox.

Ósma płyta Arte dei Suonatori


Paradyzki koncert, który będzie miał miejsce w środę, 28 października o godzinie 19 w kościele Wyższego Seminarium Duchownego zakończy etap przygotowań orkiestry Arte dei Suonatori do nagrania kolejnej płyty dla wytwórni BIS. Będzie to już ósma płyta zespołu.

Światowa prapremiera filmu "Michael Jackson's This Is It"


27 października odbyła się prapremiera obrazu "Michael Jackson's This Is It". Na pokazie filmu w Los Angeles obecni byli członkowie rodziny zmarłego muzyka oraz plejada gwiazd.

James Woods i Dominic Purcell w remake'u "Nędznych psów"


James Woods i Dominic Purcell dołączą do obsady thrillera "Straw Dogs".

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały na oko zestawić zarządzenie na kalandarze do wewnątrz naszej firmie. Nasza sprawa odkąd czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na temat stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny dodatkowo nieustannie na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice producent kalendarzy, zamówienia

druk kalendarzy

na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Cały na oko skonfigurować rozporządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty i wciąż na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice