Od soboty wystawa "Uroda portretu" na Zamku Królewskim


Dzieła najwybitniejszych polskich malarzy, m.in. Marcina Kobera, Józefa Pankiewicza, Jacka Malczewskiego, Stanisława Wyspiańskiego i Stanisława Ignacego Witkiewicza będzie można od soboty zobaczyć na nowej wystawie pt. "Uroda portretu. Polska od Kobera do Witkacego" w Zamku Królewskim w Warszawie.

Australijska piosenkarka planuje powrót do aktorskich korzeni. Szuka scenariusza, który umożliwi jej spektakularny come-back. Gene Simmons z grupy Kiss nie ma wątpliwości. Według rockmana, zmarły w zeszłym roku Michael Jackson molestował nieletnich. W niedzielę (23 maja) odbędzie się długo wyczekiwany klubowy koncert Black Rebel Motorcycle Club. Amerykanie wystąpią w warszawskiej Stodole. Publiczność przed występem gwiazdy rozgrzeje formacja Spindrift.Święto zakochanych, więc dystrybutorzy sypnęli walentynkową komedią romantyczną. Nietrudno przewidzieć, że te propozycje nie zachwyciły recenzentów. Już 15 stycznia na ekranach kin w całej Polsce zadebiutuje najdłużej oklaskiwany obraz ubiegłorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, "Wszystko co kocham" . Zobaczcie teledysk towarzyszący filmowi! Gwiazda horroru "Paranormal Activity" Micah Sloat zdradził w wywiadzie dla MTV, że trwają intensywne przygotowania do kolejnej części. W filmie wystąpią prawdopodobnie ci sami aktorzy.

Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do ballady "Deep Inside" promującej debiutancki album "Tree Of Lie" grupy Terminal. W klipie pojawia się znany z "Mam talent" akrobatyczny duet Kairaku.

Russell Lissack, gitarzysta zespołu Bloc Party, zaprezentował próbkę dokonań swego pobocznego projektu, Pin Me Down. Już w najbliższą sobotę, 31 października w klubie Rude Boy w Bielsku-Białej, odbędzie się kolejna edycja imprezy Night Watch. Tym razem jednak edycja specjalna bo  halloweenowa z koncertem grupy Desdemona.

Obrońca Romana Polańskiego Chad Hummel zwrócił się w środę, 6 stycznia, do sądu w Los Angeles, aby wyrok w sprawie reżysera został wydany zaocznie. Wnioskował również o zorganizowanie przesłuchania w sprawie domniemanych nieprawidłowości podczas prowadzenia tej sprawy pod koniec lat 70. Toruń, Wrocław, Warszawa, Kazimierz Dolny, Ińsko, Zwierzyniec, Lubomierz... Na który z wakacyjnych festiwali filmowych warto pojechać? Tylko w 12 miastach w Polsce, na specjalnych pokazach w halloweenową noc (31 października o godz. 23:59) będzie można zobaczyć "Paranormal Activity", film, który od kilku tygodni robi prawdziwą furorę w USA.Od 23 października, na antenie TVN 7, dalszy ciąg perypetii wojskowego biura śledczego JAG i ich klientów. Latem ukaże się EP-ka zespołu How to Destroy Angels, który tworzą Trent Reznor, jego żona Mariqueen Maandig i producent Atticus Ross. Nasza wczorajsza informacja o planowanych regulacjach prawnych dotyczących playbacku była jedynie wytworem naszej primaaprilisowej kreatywności. Problem oszukiwania widzów przez "artystów" żartem jednak nie jest.

Chopin zakorkuje Warszawę


Choć Rok Chopinowski już trwa, dopiero w marcu jego obchody nabiorą prawdziwego tempa. Wczoraj w Krakowie oficjalnie zainaugurowano rozpoczęcie Roku Chopinowskiego, dziś w Warszawie otwarte zostanie Muzeum poświęcone polskiemu kompozytorowi.

Susan Boyle zdetronizowana


Po siedmiu tygodniach spędzonych na szczycie zestawienia najpopularniejszych albumów świata Susan Boyle została pokonana przez amerykański zespół Vampire Weekend.

Big Boi ujawnia szczegóły nowego albumu


Big Boi - połowa duetu Outkast ujawnił szczegóły swojego solowego wydawnictwa. Krążek "Sir Lucious Left Foot: Son of Chico Dusty" ukaże się już 6 lipca.

Kontrowersje wokół "Różyczki"


Jan Kidawa-Błoński, reżyser "Różyczki" - która trafi do kin 12 marca - podkreślił w środę, 3 marca, w Warszawie, że nie jest to film o Pawle Jasienicy. Bohaterowie, w tym pisarz tworzący książki o historii, to postaci fikcyjne - zapewniał filmowiec na konferencji prasowej.

Edyta Górniak na Gali Złote Kaczki 2009


Występ Edyty Górniak uświetni Galę Złote Kaczki 2009, która odbędzie się 18 listopada 2009 r. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały na oko zestawić zarządzenie na kalandarze do wewnątrz naszej firmie. Nasza sprawa odkąd czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na temat stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny dodatkowo nieustannie na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice producent kalendarzy, zamówienia

druk kalendarzy

na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Cały na oko skonfigurować rozporządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty i wciąż na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice